کوچینگ - علیا کوچ

کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار

کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار

کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار | محمدرضا علیا

کوچینگ کسب و کار چیست؟ و چه کاری می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد؟

تعریف یک مربی کسب و کار عالی، شخصی است که به شرکت شما کمک می کند تا سریعتر از زمانی که خودتان هستید به جایی که می خواهید برسد، برسد.

کسب و کار کوچک شما نیاز به یک برنامه عمل روشن دارد. و شما به مربی کسب و کار مناسب در کنار خود نیاز دارید.

آیا شما و شرکتتان شایسته بهترین کمکی نیستید که می توانید دریافت کنید؟ بیایید به نقش مربی کسب و کار و آنچه که کوچینگ می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد نگاهی بیاندازیم.

1-نتایج از مربی کسب و کار شما

مربی کسب و کار شما با شما همکاری خواهد کرد تا یک برنامه روشن برای پیشبرد کسب و کارتان ایجاد کنید. با هم، اهداف خود را تعیین خواهید کرد و مربی کسب و کار شما به شما کمک می کند تا به آنها برسید. سریعتر

این فقط طرح نیست. یک مربی کسب و کار همچنین تاکتیک ها و اقدامات خاصی را پیشنهاد می کند که شرکت شما را توسعه می دهد. و به شما مسئولیت‌پذیری ساختاری می‌دهد تا کارها را انجام دهید.

هنگامی که با یک مربی کسب و کار خوب کار می کنید، باید از یک مشاور قابل اعتماد حمایت کنید تا شما را در مسیر درست نگه دارد.

2-چگونه می توانم بفهمم که کسی مربی خوبی است؟

در اینجا راهنمای قابل دانلود من در مورد چگونگی پیدا کردن مربی کسب و کار مناسب برای شما است. حداقل باید به دنبال فردی با تجربه مستقیم در اداره شرکت ها باشید – فردی که با آخرین تفکرات بازاریابی، مدیریت، بهره وری و امور مالی به روز باشد.

و باید یک مربی کسب و کار که دوست دارید و به آن اعتماد دارید پیدا کنید، فرد مناسبی که به شما کمک کند.

3-چگونه کسی را در منطقه خود پیدا کنم؟

شما لزوماً به یک مربی تجاری که اتفاقاً در همان نزدیکی مستقر است نیاز ندارید. برای به دست آوردن سود کامل، لازم نیست در یک اتاق با مربی خود باشید. یک مربی کسب و کار آنلاین از طریق Zoom با شما ملاقات خواهد کرد و بین جلسات از طریق تلفن و ایمیل در کنار شما خواهد بود. و شما مجبور نیستید دفتر خود را برای جلسات ترک کنید، بنابراین در زمان زیادی صرفه جویی می کنید.

کسب و کار شما سزاوار بهترین مربی کسب و کار است که می توانید پیدا کنید – آنها ممکن است همیشه همسایه نباشند.

کوچینگ کسب و کار چیست؟

کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار
کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار

یک مربی کسب و کار دو مجموعه مهارت دارد. آنها باید در مورد نحوه اداره انواع مشاغل موفق، ترجیحاً از تجربه مستقیم، اطلاعات زیادی داشته باشند. و آن‌ها باید مهارت‌هایی برای حمایت از شما در توسعه کسب‌وکار موفق‌تان داشته باشند، بنابراین می‌توانید با کمک آنها سریع‌تر از زمانی که خودتان آن را انجام می‌دادید، کسب‌وکارتان را پیش ببرید.

این ترکیبی از مهارت ها است که حیاتی است. بسیاری از مردم تمام تئوری های کسب و کار را می دانند یا خودشان کسب و کار بزرگی را اداره کرده اند. اما تا زمانی که آنها مهارت‌هایی برای حمایت از شما در توسعه کسب‌وکارتان به آنچه می‌خواهید ایجاد کنید را نداشته باشند، همه ایده‌ها و استراتژی‌های عالی در جهان کمکی نمی‌کنند.

چیزی که شما می خواهید شخصی است که بتواند با شما کار کند و دانش تخصصی در مورد آنچه در موقعیت خاص شما کارساز است را به شما بیاورد. و به شما کمک می کند تا آن ایده ها را در شرکت خود تحقق بخشید. این ترکیبی از دانش همراه با هوش هیجانی و مهارت های ارتباطی است که بهترین مربی کسب و کار را می سازد.

یک مربی خوب کسب و کار از شما انواع سوال می پرسد

یک مربی خوب کسب و کار سوالات زیادی از شما خواهد پرسید. آن‌ها می‌خواهند درباره انگیزه‌های شخصی شما برای راه‌اندازی کسب‌وکار بدانند – آیا شما فردی هستید که می‌خواهید به سرعت یک کسب‌وکار را افزایش دهید و سپس آن را در ازای یک تن پول نقد بفروشید؟ یا بیشتر علاقه مند به توسعه یک شرکت پایدار هستید که درآمد خوبی برای شما به همراه داشته باشد؟ چقدر می خواهید درآمد داشته باشید؟ ارزش های شما چیست و به چه چیزی علاقه دارید؟

و بهترین مربیان کسب و کار محصول یا خدمات و صنعت شما را بررسی خواهند کرد. اگر شما یک شرکت نظافتی را اداره می کنید، آنها تصور نمی کنند که مانند شرکت نظافتی است که سال گذشته با آن کار می کردند. یا اینکه باید باشد.

یک مربی بزرگ کسب و کار می خواهد بداند که شما چگونه کار می کنید

برخی از صاحبان مشاغل کوچک دوست دارند به آنجا بروند و مستقیماً بفروشند، شبکه های خود را ایجاد کنند و ارجاع دهند. دیگران بسیار ترجیح می دهند یک ماشین فروش آنلاین بسازند و خوشحال هستند که روی بازاریابی آنلاین تمرکز می کنند. بهترین مربیان کسب و کار علایق و ناپسندهای شما، شخصیت و نقاط قوت و ضعف شما را خواهند یافت، بنابراین استراتژی کسب و کار شما با این موارد مطابقت دارد.

اگر به دنبال داشتن یک کسب و کار عالی با یک کوچ کسب و کار هستید، به شماره ی 09353633423 در واتساپ پیام دهید.

چه نوع شرکت هایی از کوچینگ کسب و کار سود می برند؟

کار با یک مربی کسب و کار ایده خوبی در تمام مراحل مختلف یک تجارت است. اینها برخی از موقعیت‌های اصلی هستند که صاحبان مشاغل کوچک تصمیم می‌گیرند یک مربی کسب‌وکار را برای کمک بیاورند.

کوچینگ کسب و کار برای رساندن شما به مرحله بعدی

شما ممکن است یک کسب و کار کوچک باشید، شاید یک یا دو نفر. شما مدتی است که می روید، اما شرکت آنطور که انتظار داشتید کار نمی کند. شما سخت کار می کنید، اما مطمئن نیستید که آیا کار درست را انجام می دهید یا خیر.

شاید به نظر می رسد که برای مدت طولانی سر خود را به دیوار کوبیده اید و نمی دانید در مرحله بعد چه کاری انجام دهید. آوردن یک بیزینس کوچ به مدت شش ماه به شما فکر تازه ای در مورد چگونگی توسعه کسب و کار می دهد، به علاوه یک نفر در کنار شما، یک دوست قابل اعتماد که قبلاً این کار را انجام داده است، تا جهت و انگیزه مورد نیاز شما را ارائه دهد.

مربیگری کسب و کار برای کمک به رشد شما

شاید شرکت شما کمی بزرگتر باشد و چند نفر برای شما کار می کنند. و شما احساس می کنید که مجبور هستید قبض ها را بپردازید و مسئولیت داشتن افراد دیگر به شما بستگی دارد.

شما می خواهید شرکت را بیشتر بسازید، و می دانید که ممکن است … اما نمی دانید چگونه.

یک مربی تجاری مشاور مورد اعتماد شماست

یا احساس می کنید کمی از عمق خود خارج شده اید زیرا قبلاً چنین کاری انجام نداده اید. کار با یک مربی کسب و کار با تجربه به این معنی است که شما یک نفر را در کنار خود دارید. و آنها قبلاً در این سفر بوده اند یا حداقل چیزی شبیه به آن بوده اند، بنابراین می توانند در مورد کارهای بعدی به شما توصیه درستی کنند.

زمانی که از منطقه راحتی خود خارج هستید، یک مربی کسب و کار بگیرید

کسب و کار شما ممکن است خوب پیش برود، اما برای مرحله جدید کمک و پشتیبانی بیشتری می خواهید. شاید بخواهید یک مربی کسب و کار به شما کمک کند تا محصول یا خدمات جدیدی را توسعه و راه اندازی کنید. یا شاید می توانید ببینید که راه بهتری برای انجام کارها وجود دارد، یا تغییری در صنعت شما در راه است، و می خواهید تفکر استراتژیک برای برنامه ریزی مرحله بعدی به شما کمک کند.

ممکن است مجموعه دلایل کاملا متفاوتی برای تمایل به کار با یک مربی داشته باشید. خوبه؛ یک مربی کسب و کار خوب می تواند خود را با شرایط متفاوتی تطبیق دهد.

 مربیگری کسب و کار چگونه کار می کند؟

تفاوت بزرگ بین کوچینگ کسب و کار و مشاوره کسب و کار این است که کوچینگ به صورت یک سری جلسات منظم انجام می شود. یک مشاور معمولاً یک کار را انجام می دهد. کوچینگ ادامه دارد، اگرچه، البته، لازم نیست همیشه باشد.

شخصاً متوجه شده ام که دو بار در ماه ملاقات با مشتریان کوچینگ و حفظ ارتباط با آنها در بین جلسات بهترین کار را دارد. هنگامی که شروع به ایجاد تغییرات در یک کسب‌وکار کوچک می‌کنید، همه چیز می‌تواند به سرعت اتفاق بیفتد، بنابراین من دریافته‌ام که در تماس بودن با مشتریان وقتی چیزی برای آنها پیش می‌آید مفید است.

کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار
کسب و کار عالی با کوچ کسب و کار

فرآیند کوچینگ کسب و کار

این فرآیند باید از زمانی شروع شود که شما و مربی کسب و کارتان استراتژی را طراحی کنید – برنامه بزرگی که می خواهید کسب و کار چگونه به نظر برسد و چگونه می خواهید به آن برسید. شما مرتباً ملاقات می کنید و برنامه را تنظیم می کنید. ممکن است یک جدول زمانی از اقدامات تعیین کنید، و اولویت بندی کنید که کدام یک باید ابتدا انجام شود. من به ویژه دوست دارم برخی از بردهای سریع را به دست بیاورم که مشتریانم می توانند در اوایل به دست آورند، اغلب در مورد دریافت سریع پول بیشتر در تجارت تا بتوانند بعداً در موارد مهمتر سرمایه گذاری کنند.

البته، اولین نسخه از استراتژی که با مربی کسب و کار خود انجام می دهید، بی نقص نخواهد بود. اما یک نقطه شروع به شما می دهد و شما را وارد عمل می کند.