کوچینگ - علیا کوچ

کوچینگ بیزینس | بیزینس کوچینگ در تهران | علیا کوچ

کوچینگ بیزینس | بیزینس کوچینگ در تهران | علیا کوچ

در این مطلب می خواهیم درباره کوچینگ بیزینس با هم صحبت کنیم.

چه در حال اداره یک کسب و کار کوچک و محلی باشید یا به دنبال ایجاد یک شرکت در سراسر جهان باشید ، نمیتوان مزایای کوچینگ کسب و کار را نادیده گرفت.

اداره یک کسب و کار اغلب میتواند به عنوان یک کار انفرادی احساس شود. با این حال ، مانند بسیاری از چیزهای زندگی ، داشتن یک کوچ با تجربه که بتوانید به آن تکیه کنید یکی از با ارزش ترین منابع موجود برای صاحبان  مشاغل است.

کوچینگ بیزینس
لایفکوچینگ

بیزینس کوچینگ با محمدرضا علیا

بیشتر صاحبان مشاغلی که به دنبال مشاوره در مورد چگونگی رشد شرکت خود هستند ، منابع محدودی برای روی آوردن به آنها دارند. مطمئنا مقالات و کتاب های الکترونیکی آنلاین بی شماری در مورد چگونگی ایجاد و رشد یک کسب و کار وجود دارد ، اما در نهایت ، هر کسب و کاری منحصر به فرد است و توصیه های عمومی به سختی میتواند جایگزین مناسبی برای راهنمایی شخصی باشد.

خوشبختانه ، اکنون سرویسی وجود دارد که در آن صاحبان مشاغل میتوانند راهنمایی های شخصی موردنیاز برای پاسخ به سوالات دشوار خود و موفقیت سازمان خود را دریافت کنند که آن کوچینگ کسب و کار است.

کوچینگ کسب و کار چیست؟

 

کوچ های کسب و کار معمولا کارآفرینان با تجربه و خود صاحبان مشاغل هستند که تصمیم میگیرند از استعداد های خود برای ایجاد و رشد یک کسب و کار برای کمک به سایر صاحبان مشاغل برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

درحالیکه اطلاعات و توصیه های زیادی به صورت آنلاین در مورد چگونگی راه اندازی و رشد یک کسب و کار در دسترس است ، همه آن ها طبیعتا عمومی هستند و مختص کسب و کار منحصر به فرد شما نیستند. از سوی دیگر ، کوچ های کسب و کار میتوانند چیزی بسیار ارزشمند تر ارائه دهند که آن مشاوره شخصی و سفارشی است.

اگر شخصی بخواهد نواختن یک ساز را بیاموزد ، پیدا کردن معلم بسیار آسان تر از این است که خودش یاد بگیرد.

به همین ترتیب ، اگر یک ورزشکار بخواهد مهارت های خود را بهبود ببخشد ، بهترین کاری که میتواند انجام دهد این است که به تیمی بپیوندد که یک کوچ بزرگ دارد.

ما این منطق را – این واقعیت که کوچ های بزرگ سریع ترین راه ها برای موفقیت میباشند – برای بیشتر شغل ها به کار میبریم ، با این حال وقتی صحبت از رشد یک تجارت به میان می آید ، همان منطق اغلب نادیده گرفته میشود.

کوچ های کسب و کار معمولا کارآفرینان خبره ای هستند که میدانند برای موفقیت یک تجارت چه چیزی لازم است.

در ازای دریافت هزینه ، آنها در کنار مدیران و مالکان کار میکنند تا به آنها کمک کنند تا اهداف خود را تعرف کنند ، چشم انداز خود را برای کسب و کار خود اصلاح کنند و مجموعه ای از استراتژی ها ا تنظیم کنند که به مالک کمک میکنند تا به اهداف و چشم انداز خود دست یابند.

کوچینگ بیزینس
لایفکوچینگ

مزیت های بیزینس کوچینگ چیست؟

 

اگر یک صاحب کسب و کار سوالات سختی داشته باشد یا در طول مسیر با مشکلاتی مواجه شده باشد ، کوچ او میتواند به او کمک کند تا مسائل خود را به موثرترین روش ممکن هدایت کند.

داشتن یک کوچ کسب و کار بسیار شبیه به داشتن یک شریک بسیار با تجربه در تیم شما است و به صاحب کسب و کار ارزش زیادی میدهد.

چه کسب و کار شما در حال مبارزه باشد و به راهی برای احیا نیاز داشته باشد یا به سادگی بخواهید برند خود را به سطح بعدی ببرید ، آوردن یک کوچ کسب و کار حرفه ای یکی از موثر ترین گزینه های موجود است.

یک کوچ کسب و کار چه کاری انجام میدهد؟

کوچ های کسب و کار هم به عنوان ترینر و هم به عنوان کوچ عمل میکنند و مهارت هایی را که برای موفقیت در کسب و کار خود نیاز دارید را آموزش میدهند و در صورتیکه در مورد کارهایی که باید انجام دهید سوالی دارید به عنوان منبع اطلاعات خدمت میکنند.

مانند هر کوچ دیگری ، کوچ های کسب و کار برای بهبود استعداد های شما ، بهبود اهداف ، هدایت تصمیمات و هرکاری که میتوانند برای اطمینان از موفقیت شما و کسب و کارتان انجام دهند ، کار میکنند.

کوچ های کسب و کار با یادگیری هر چیزی که میتوانند درباره برند شما شروع میکنند ، از ارزش های پیشنهادی آن گرفته تا مشتریان هدف گرفته تا چالش هایی که با آن مواجه خواهد شد و فراتر از آن.

هنگامی که کوچ کسب و کار شما همه چیز هایی را که میتواند در مورد پیشنهادات و سسیستم های شما یاد بگیرد ، در مرحله بعدی میخواهد درباره چشم انداز شما برای شرکت و اهدافی که برای آن در نظر گرفته اید اطلاعات بیشتری کسب کند.

همانطور که هر شرکتی منحصر به فرد است ، دیدگاه هر صاحب کسب و کار نیز منحصر به فرد است و یک کوچ کسب و کار باید بداند که آیا میخواهید کسب و کار خود را به درآمد قابل زندگی برای خود و خانواده تبدیل کند یا یک شرکت چند میلیون دلاری.

در مرحله بعد ، یک مربی کسب و کار با شما همکاری خواهد کرد تا اهداف سودمند و قابل دستیابی را برای تیم خود تعیین کنید.

هنگامی که مجموعه ای از اهداف تعیین میشود ، کوچ کسب و کار شما برای رسیدن به آنها به شما کمک میکند، به شما کمک میکند مجموعه ای استراتژی ها و برنامه های عملیاتی را طراحی کنید تا کسب و کار شما را برای رسیدن به اهدافش سوق دهد و به شما کمک کند تا در هر چالشی که پیش می آید حرکت کنید.

در طول کل این فرآیند ، کوچ های کسب و کار به عنوان منبع ارزششمندی از اطلاعات شخصی و مشاوره عمل میکنند. در اداره یک کسب و کار کوچک یا بزرگ ، اغلب احساس میکنید که در تاریکی سرگردان هستید ، به این امید که آنچه را که به دنبالش هستید ، بیابید.

با این حال ، در این قیاس ، یک مربی کسب و کار به عنوان چراغ قوه شما عمل میکند.

کوچینگ بیزینس
لایفکوچینگ